Výběr vánočních dárků podle měsíčních znamení

Každoročně si lámeme hlavu, jaký dárek koupit svým blízkým, přátelům a rodině, aby je potěšil a byl jim doslova ušit na míru. Pokud nemáme zrovna talent naslouchat mezi řádky a nedokážeme přání našich blízkých právě dobře odhadnout, můžeme se spolehnout na výběr dárků podle měsíčních znamení, neboť zvěrokruh je dobrým rádcem i v tomto směru.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Toto znamení slaví své narozeniny těsně kolem vánočních svátků, snad právě proto bychom si na výběru dárků pro Kozorohy měli nechat zvlášť záležet! Kozoroh má rád praktické a přitom zároveň reprezentativní dárky. Ocení stejně dobře knihu s radami, jako vkusnou bižuterii anebo kvalitní pomocníky do domácnosti. Při výběru nejrůznějších oděvních kompletů ale dbejte vždy na sladění materiálu i barev.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáře přitahuje vše neznámé a nové. Darujte jim proto třeba talisman, ženšenové přípravky, hrající budík, zkrátka něco neobvyklého. Ženy – Vodnářky potěšíte také neobvyklým exotickým šperkem nebo zážitkovým dárkem. Fádní dárky pro Vodnáře nejsou rozhodně to pravé. Vodnáři se v knihách rádi inspirují a nacházejí zde nové vědecké poznatky, inspirace a extravagantní názory, to je pro ně to pravé.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybu zarmoutí i sebedražší starožitnost, pokud je nedbale zabalená. Ryby si totiž potrpí na způsob, jakým je dárek při předávání upraven. Dá se říct, že důležitější než samotný obsah je pro ně estetické a precizní zabalení. Čím více vrstev musí Ryby rozbalovat, tím větší napětí, tak si to ryby rády vychutnávají.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berany potěší každý solidní a ne zrovna levný dárek. Pokud vyberete rukavice, měly by být kožené, prsten by měl mít velké očko a kniha, ta ať je raději barevná a hodně velká. Beranům rozhodně neuděláte radost nevkusnou kravatou anebo domácími bačkorami, nepotěší je ani vámi vlastnoručně upletená šála, neboť se takovými dárky nebudou moci chlubit před známými.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Také Býk patří k milovníkům pěkných věcí. Rozhodně nepohrdne dalším přírůstkem do své numismatické sbírky anebo značkovým parfémem. Zavděčíte se mu obrazem, šperkem, originálním CD anebo uměleckou keramikou.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blížence nejvíc potěší něco vtipného nebo originálního. Nepotřebují totiž drahé dary, dávají přednost nápaditosti. Chcete-li jim udělat opravdovou radost, rozhodně jim nekupujte praktické dárky, jako například peněženku, nebo ponožky. Získáte si je spíše nejnovějšími nahrávkami jejich oblíbené kapely anebo exoticky vyhlížející bižuterií. Souprava misek do mikrovlnky by je spíše urazila.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci nepohrdnou ani praktickým dárkem ani něčím pěkným a zajímavým. Praktické dárky je sice neohromí, ale ocení, že si je nebudou muset kupovat sami. Potěšit je mohou stejně tak broušené skleničky, jako například vyšívané ubrousky. Nebudou se tvářit kysele ani na šampon nebo knihu. Stejně tak dokážou ocenit i nějaký hezký dárek.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pro Lva nakupujte výhradně v luxusních obchodech. Očekává fantastické dary, rozhodně ne žádné maličkosti či praktické věci denní potřeby. Šperky by měly být zlaté, diář kožený, kalendář exkluzivní, kravaty hedvábné atd. Lvovi se zkrátka a dobře jen tak něčím obyčejným nezavděčíte.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna dokáže ocenit praktické dárky. Ať už se jedná o kávovar, hodinky nebo kolínskou, přivítá takové dárky s radostí. Můžete zvolit třeba i kuchařskou knihu nebo rychlovarnou konvici, bude za ně ráda. Rozhodně se však vyvarujte koupit pro ni krémy, které nemá vyzkoušené, nebo kalendář s akty.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy milují nevšední krásné předměty. Jestliže jí vyberete vkusné překvapení například v podobě starého svícnu, zajímavého rámu na obraz nebo módní šály či nejnovějšího románu, bude doslova štěstím bez sebe.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tajemné dárky si Štíři dokážou naprosto vychutnat. Chystáte-li se dát jim knihu, měla by vyprávět o tajemství světa anebo historický příběh plný intrik. Líbit si jim bude i kosmetika, ovšem zajímavě zabalená a pokud možno s orientální vůní. Šperky by měly být netypické, nápadité anebo představovat magické symboly. Pokud se však hodláte se Štírem rozejít, klidně mu darujte ponožky anebo ubrousky.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Při výběru dárků pro Střelce se nemusíte příliš namáhat, potěší se každým dárkem. Každá maličkost hezky zabalená splní svůj účel. Vybíráte-li pro Střelce knihu, pamatujte, že největší radost mu udělá cestopis. Jako dárek potěší lecjaká maličkost, například voda po holení, ale klidně i propisovačka.


Back to top button