Adventní kalendáře 2023

Adventní kalendáře pro děti patří už ke koloritu adventu, cukroví, přání k Vánocům a klasikou zůstává čokoládový. Zde si ale dejte pozor, protože ty nejlevnější, kterých jsou obchody v nákupních centrech jsou také nejméně kvalitní. Vždy se sami sebe zeptejte, zda byste chtěli své holčičce nebo klukovi dávat obarvený ztužený tuk, který kolem čokolády pouze proběhl.

Jsou ale různé druhy, které děti určitě potěší. Jedná se různé hráčky miminek, autíček, ale i slavného Harry Pottera.

Lego advetní kalendář Harry Potter

Adventní kalendář pro děti

Připravili jsme pro vás přehled nejoblíbenějších. Adventní kalendář pro kluky a holky, které je nejen potěší, ale zkrátí jim čekání na Štědrý večer, které je v dětských očích vždycky tak neuvěřitelně dlouhé. Určitě si sami vzpomenete, když jste byli malí.

Schleich 2022

Advetní kalendáře Schleich ZDE mají celou řadu setů

  • Domácí zvířata
  • Divoká zvířata
  • Dinosauři
  • Koně
  • Wild Life – Africká zvířata

Mezi nejoblíbenější patří série Koně, která má 24 okének. Figurky jsou detailně zpracované a během čekání na vánoční stromeček si mohou hrát a poznávat zvířátka. Sada obsahuje nejen zvířátka, doplňky a samolepky, ale hlavně figurky koní.

Adventní kalendář Schlech

Lego

Výborný předvánoční dárek pro děti, které pomalu odpočítávají každý den a mohou si každý den otevřít nové okénko. Každý den, tak mohou objevovat nové figurky, nové kosmické lodi i přátele Harryho Pottera.

Adventní kalendář Lego Friends
Adventní kalendář Lego Harry Potter
Adventní kalendář Lego Star Wars

BABY born adventní kalendář

Tento kalendář je výborný dárek pro holčičky – ZDE, které každý den objeví v okénku nový obleček, křidélka nebo různé ozdobné doplňky. V kalendáři najdou holčičky i vánoční samolepky, kterými mohou ozdobit vánoční přání pro své kamarádky a kamarády.

Adventní kalendář Baby Born
adventni kalendar baby born

Adventní kalendář pro muže

I muži budou rádi, pokud si budou moci každý den dopřát malou odměnu a zkracovat si tak čekání na dny odpočinku u vánočního stromečku. Nejsou to ale hračky nebo čokolády. To nechte malým dětem. Pro dospělé je tu něco ostřejšího.

Rumový kalendář

Tato luxusně černá krabice obsahuje 2 skleničky a 24 okének s lahvičkami rumy z celého světa. Proč dvě skleničky? Ve dvou se to nejen lépe táhne, ale i si lépe pochutnáte. Každý večer si tak můžete posedět a ochutnat jeden z rumů.

adventni kalendar pro muze

Adventní kalendář pro ženy

Svíčky Yankee Candle

Vůně a Vánoce patří k sobě. Nechte se okouzlit adventním kalendářem Yankee Candle, který obsahuje 12 votivních a 12 čajových svíček. Svíčky krásně provoní váš byt a vykouzlí pohodovou atmosféru.

adventni kalendar zeny yankee candle 03

Tipy na další články


Back to top button