Dopis Ježíškovi ke stažení – vzor k vytisknutí

Dopis pro Ježíška a vánoční přání rodině a přátelům vánoční tradice, kterou milují nejen děti, ale tu a tam i dospělí. Možná, že i vy se vzpomínáte jak jste dopisy psali, večer je dávali na okno, aby si pro něj mohl Ježíšek přijít a splnit vám tak vaše tajná přání. Možná to byly panenka ZDE, medvídek, autíčko, stavebnice, vláčky nebo knihy ZDE… v každém případě to byla vaše sny a vy je tak mohli poslat Ježíškovi a tajně si přát, aby vám nadělil to co jste si přáli.

Dopiš Ježíškovi ke stažení zdarma najdete níže. Stačí ho vytisknout a nechat své děti, vnoučata napsat svá přání.

Dopis Ježískovi zdarma ke stažení

Stáhnout online – zde

  • Dopis „Milý Ježíšku“ – zde
  • Dopis s vánočním stromečkem – zde

Dopis je v klasickém formátu A4 a barevný, takže ho můžete vytisknout na běžné tiskárně. Nemáte barevnou tiskárnu? Nevadí, klidně ho vytiskněte černobíle a děti mohou využít svou fantazii a dopis vybarvit pastelkami.

Dopis Ježíškovi

Dopis Ježíškovi vzor

Psaní dopišu Ježíškovi patří mezi rodinnou tradici. Nedodržuje pouze v naží zemi, ale je rozšířená i jinde ve světě, i když tam dětí píší dopisy pro Santu. Máte malé děti? Dodržujte tuto tradici každý rok a dopisy si schovávejte. Po několika letech se můžete k ním vrátit a zavzpomínát krásné chvíle.

Vánoční tradice jsou velmi oblíbené a předávají se v rámci rodiny.

Velmi oblíbený je také dopis od Mikuláše. Stáhněte si ho a ještě na začátku prosince dětem dejte vědět, jak si během roku vedly. Co se jim povedlo, za co si zaslouží pochvalu, ale i to na čem by měly zapracovat, co zlepšit a co určitě nedělat. Je to takové vysvědčení, které nastaví zrcadlo. Můžete tak dětem ukázat, jak se mají chovat k jiným dětem, sourozencům, ale i samotným rodičům. Současně si mohou děti zopakovat nebo naučit nové básničky k Mikuláši, a to jak pro malé děti, tak i ty větší.


Back to top button