VÁNOČNÍ OBLEČENÍ

Prožijte Vánoce důkladně a doslova se oblečte do vánočních motivů. Vánoce jsou totiž obdobím, na které se těšíme celý rok, a hlavně které neskončí za jeden den. Krásná adventní doba, Advent, samotné Vánoce, jejichž atmosféra trvá i po novém roku, to je dlouhá doba na to, abyste si mohli užít a vynosit vtipné i vkusné vánoční oblečení.

Oblečení má tu výhodu, že se nekazí, proto je můžete využít i několik vánočních sezón po sobě. Na to nezapomínejte. Na údržbu nepotřebujete nic než vodu a trochu běžného pracího prášku. Přitom uděláte mnoho parády, oblečete se stylově a vtipně. To se cení.

Vánoční svetry

Vánoční šaty

Šaty, šatičky i sukně s vánoční tématikou jsou hitem posledních let. Různá délka, různé střihy, ale vždy pohodlně, a hlavně v teple. A nezapomeňte, že motiv rozhoduje. Tedy sněhové vločky, jeleni, sněhuláci, hvězdičky, jiskřičky. Rozhodně se toho nebojte. Je to trendy.

sváteční šaty na Vánoce

Vánoční svetry

Svetry s vánoční tématikou jsou prostě klasikou, která ve vašem šatníku rozhodně nemůže chybět. Svetry patří k zimě, patří domů ke krbu, ven do sněhu, na hory, na lyže, prostě kamkoli, kde se potřebujete cítit v teple, pohodlně a příjemně. Zahřejí a díky svému designu i potěší: nesmí chybět jeleni, hvězdy vločky, stromečky – veselé, vážné. Krásné severské motivy, buďte prostě in.

Svetry na Vánoce
Vánoční svetry pro celou rodinu

Vánoční ponožky

Aby vás u vánočního stromečku nezábly nohy, oblečte je do stylových ponožek. Vánoční ponožky zahřejí i pobaví. Vánoční a zimní motivy nemusíte nosit jen na Štědrý den, užijte si v nich celou zimu. Sněhové vločky, tučňáci, sněhuláci, vybrat se dá cokoli. A to pro všechny.

Určitě znáte i jiné vážně vánoční oblečení. Samozřejmostí jsou pletené čepice, ale perfektní jsou třeba i doplňky, jako rukavice, šály či šátky. Prožívejte Vánoce se vším všudy a bavte se každý den.

Vánoční ponožky
Vánoční ponožky

Back to top button